Kochani!

Wczoraj zaczęło się głosowanie na Blog Roku 2014 organizowany przez onet.pl. Jak wszyscy blogerzy wiedzą jest to najważniejszy polski konkurs blogowy, który zrzesza blogerów z aż 10 kategorii.

Blog Roku 2014

W tym roku i ja postanowiłam wziąć udział w konkursie. Dlaczego?

1. Nie, to nie jest tak, że liczę na jakieś cuda, bo zdaję sobie sprawę z tego, że jeszcze kilka lat minie zanim moje miejsce będzie liczyć się w blogosferze 🙂 Wzięłam udział w konkursie przede wszystkim dlatego, aby rzucić troszkę światła na mojego bloga. Zawsze znajdzie się kilka nowych osób, które zaciekawione konkursem klikną w link do Missberry.pl.

2. Warsztaty kulinarne z Jamiem Oliverem są jedną z nagród w konkursie. Każdy zgłoszony oraz zarejestrowany w agregatorze przepisów targ smaku blog może wygrać warsztaty z kulinarną gwiazdą. Chyba warto się zgłosić tylko dla takiej szansy 🙂

3. Jest to fajna zabawa, z której dochód zostanie przekazany fundacji Dzieci Niczyje pomagającej dzieciom doświadczającym przemocy. Wysyłając smsa za 1,23 zł mamy pewność, że te drobne zostaną dobrze wykorzystane!

Krótko o zasadach konkursu:

– głosowanie trwa do 10.02 do godziny 12:00
10 blogów z największą ilością głosów przechodzi do następnego etapu, w którym decydować będzie jury
– można oddać tylko jeden głos z danego numeru telefonu na konkretnego bloga
– koszt smsa wynosi 1,23 zł, a dochód zostanie przekazany fundacji Dzieci Niczyje

(więcej o regulaminie głosowania sms, możecie przeczytać tutaj)

Jak głosować?
Wysyłając smsa o treści: E11515
Pod numer: 7122

W takim razie zapraszam Was jeszcze raz do zabawy i głosowania!